CONCERTOS

                                                                   
                                                              2020

 

26 Xuño- Santango - 19/20h -Praza da Quintana - Santiago

28 Xuño- Volando Libre -Sada

Alfredo Sineiro( clarinete )/Vadzim Yukhnevich( baián)/Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo)

1 Xullo- Pablo Sanmamed Trío -Uscénica - Auditorio da Universidade -santiago 21.45h

Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) /Iago Mouriño ( piano)/ Bruno Couceiro ( batería)

7 Xullo- Inés Carreño quartet - Borriquita

Inés Carreño ( voz) / Pablo Castaño ( saxo )/Iago Mouriño ( piano)/Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) /Sergio González ( batería)

8 Xullo- Pablo Sanmamed Trío -Uscénica - Auditorio da Universidade -santiago 21.45h

Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) /Iago Mouriño ( piano)/Bruno Couceiro ( batería)

11 Xullo- Alfredo García - Ribadeo- 22h

Alfredo García (guitarra)/Pablo Añon ( saxo ) / Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo)

15 Xullo- Pablo Sanmamed Trío -Uscénica - Auditorio da Universidade -santiago 21.45h

Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) /Iago Mouriño ( piano)/ Bruno Couceiro ( batería)

18 Xullo- Adrián Solla Trío- 23h Festival Jazz Armenteira

19 Xullo- Oscar Quintáns- A Coruña

Oscar Quintáns (batería) /Iago Mouriño ( piano)/  Pablo Pérez Sanmamed (baixo)

22 Xullo- Lito Martínez- Filloa - A Coruña

Oscar Quintáns (batería) /Iago Mouriño ( piano)/  Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo)

27,28,29 Xullo- gravación 

30 Xullo- Adrián Solla Trío - Festival Jazz de Pontevedra 

6 Agosto- Pablo Sanmamed Trío - Festival Jazz de Rianxo

Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) / Iago Mouriño ( piano) / Bruno Couceiro ( batería)

12 Agosto- David Lojo cuarteto

David Lojo ( trompeta) /Iago Mouriño ( piano) /Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) / Dani Díaz( batería)

14  Agosto- Pablo Sanmamed Trío - Festival  Jazz na Ría

Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) / Iago Mouriño ( piano) / Bruno Couceiro ( batería)

15 Agosto - Gallaecia Small Band - Cee

29 Agosto- Gramola - Ribeira 22.15h

Pati Lesta ( voz)/Richi Rozas  ( guitarra)/Pablo Pérez Sanmamed (baixo) /Marcos Pazo ( batería)

1 Setembro- Banda Crebinsky - Cidade da Cultura - Santiago

ergio Zearreta (voz)/Vadzim Yuknevich ( baian )/ Enrique Otero ( piano)/Fernando Abreu ( clarinete) / Xacobe Lamas (violín)/Pablo Carrera (guitarra)/Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo)/Miguel Queixas  ( batería)

2 Setembro- Volando Libre -Sada

Alfredo Sineiro( clarinete )/Vadzim Yukhnevich( baián)/Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo)

5 Setembro- Gramola -  Ferrol -privado - 23.30h

Pati Lesta ( voz)/Richi Rozas  ( guitarra)/Pablo Pérez Sanmamed (baixo) /Marcos Pazo ( batería)

8 Setembro- Gramola -  Finisterre 19h

Pati Lesta ( voz)/Richi Rozas  ( guitarra)/Pablo Pérez Sanmamed (baixo) /Marcos Pazo ( batería)

10 Setembro - Pablo Sanmamed Trío - Casa das Crechas aprazado

Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) / Iago Mouriño ( piano) / Bruno Couceiro ( batería)

12 Setembro - Leilía - Salceda

13  Setembro-Leilía - O Barco de Valdeorras

23  Setembro - Paul Álvarez -  Mardi 

Paul Álvarez (guitarra) /Mariam Ledesma( voz) /Iago Mouriño ( piano)/  Pablo Pérez Sanmamed (baixo)/ Bruno Couceiro ( batería)

25  Setembro - Paul Álvarez - Clavicémbalo aprazado

Paul Álvarez (guitarra) /Mariam Ledesma( voz) /Iago Mouriño ( piano)/  Pablo Pérez Sanmamed (baixo)/ Bruno Couceiro ( batería)

30 Setembro- reserva Ben vennas Maio

1 Outubro - reserva Tiruleque /Ben vennas Maio

2 Outubro - Ben vennas Maio

3 Outubro - Ben vennas Maio

11 Outubro - Gramola - Coruña 

Pati Lesta ( voz)/Richi Rozas  ( guitarra)/Pablo Pérez Sanmamed (baixo) /Marcos Pazo ( batería)

16 Outubro- Pablo Sanmamed Trío - Ribadeo 

Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) /Iago Mouriño ( piano)// Bruno Couceiro ( batería)

17 Outubro - Paul Álvarez - Baba

Paul Álvarez (guitarra) /Mariam Ledesma( voz) /Iago Mouriño ( piano)/  Pablo Pérez Sanmamed (baixo)/ Bruno Couceiro ( batería)

18 Outubro- Gramola - Mazaricos

Pati Lesta ( voz)/Richi Rozas  ( guitarra)/Pablo Pérez Sanmamed (baixo) /Marcos Pazo ( batería)

22 Outubro- Berlai -Casa das Crechas

Xiao Berlai ( voz, guitarra) /Iago Mouriño ( piano)/  Pablo Pérez Sanmamed (baixo)/ Bruno Couceiro ( batería)

23 Outubro- Inés Carreño quartet - Baba

Inés Carreño ( voz) / Pablo Castaño ( saxo )/Iago Mouriño ( piano)/Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) /Sergio González ( batería)

30 Outubro- Pablo Sanmamed Trío -  Arca da Nóe

Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) / Iago Mouriño ( piano) / Bruno Couceiro ( batería)

6 Novembro- Berlai - Melide

Xiao Berlai ( voz, guitarra) /Iago Mouriño ( piano)/  Pablo Pérez Sanmamed (baixo)/ Bruno Couceiro ( batería)

7 Novembro- Berlai - Pousada Boiro

Xiao Berlai ( voz, guitarra) /Iago Mouriño ( piano)/  Pablo Pérez Sanmamed (baixo)/ Bruno Couceiro ( batería)

11 Novembro - Pablo Sanmamed Trío -  Gijón

Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) / Iago Mouriño ( piano) / Bruno Couceiro ( batería)

5 Decembro- Gramola -  Cerceda 22h

Pati Lesta ( voz)/Richi Rozas  ( guitarra)/Pablo Pérez Sanmamed (baixo) /Marcos Pazo ( batería)

18 decembro-Clara Panas - Padrón 

Clara Panas ( voz) /Iago Mouriño ( piano)/  Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo)/ Bruno Couceiro ( batería)

© 2019 by @_elefarte_