© 2019 by @_elefarte_

CONCERTS

                                                                   
                                                              2020

2 Xaneiro-A Xanela do Maxín- Brión 17:30h

Celtia Figueiras (títeres ) / Luis Vallecillo ( voz / guitarra ) /Pablo Pérez Sanmamed (piano)

3 Xaneiro-A Xanela do Maxín- Ágora - Coruña 17h e 18:30h

Celtia Figueiras (títeres ) / Luis Vallecillo ( voz / guitarra ) /Pablo Pérez Sanmamed (piano)

11 Xaneiro - Valga

Dani ( frauta)

13 Xaneiro - Vigo

Dani ( frauta)

18 Xaneiro- Paraphernalia- Filloa jazz club

 Fernando Varela ( guitarra)/Israel Arranz ( vibráfono)/ Pablo Pérez Sanmamed ( contrabaixo) / Bruno Couceiro( batería)

25 Xaneiro- Marés - A Coruña

26 Xaneiro-A Xanela do Maxín- Cambados 18h

Celtia Figueiras (títeres ) / Luis Vallecillo ( voz / guitarra ) /Pablo Pérez Sanmamed (piano)

1 Febreiro - Saira 10h Brión

2 Febreiro- Pablo Sanmamed Trío - Coruña - Bembiú jazz

Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) / Iago Mouriño ( piano) / Bruno Couceiro ( batería)

3 Febreiro- A Xanela do Maxín - Auditorio de Galicia 10h /12h

Celtia Figueiras (títeres ) / Luis Vallecillo ( voz / guitarra ) /Pablo Pérez Sanmamed (piano)

4 Febreiro-A Xanela do Maxín - Auditorio de Galicia 10h /12h

Celtia Figueiras (títeres ) / Luis Vallecillo ( voz / guitarra ) /Pablo Pérez Sanmamed (piano)

7,8,9,10  Febreiro-A Xanela do Maxín - Madrid

Celtia Figueiras (títeres ) / Luis Vallecillo ( voz / guitarra ) /Pablo Pérez Sanmamed (piano)

14 Febreiro- Pablo Sanmamed Trío - Lugo

Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) / Iago Mouriño ( piano) / Bruno Couceiro ( batería)

15 Febreiro-A Xanela do Maxín - Burela 18h

Celtia Figueiras (títeres ) / Luis Vallecillo ( voz / guitarra ) /Pablo Pérez Sanmamed (piano)

16  Febreiro - Son do Galpón 19:30h

18  Febreiro - Son do Galpón 15:30h Santiago

19 Febreiro-A Xanela do Maxín - Padrón 11h

Celtia Figueiras (títeres ) / Luis Vallecillo ( voz / guitarra ) /Pablo Pérez Sanmamed (piano)

22  Febreiro- Volando Libre- Ribeira

3 Marzo - Gallaecia - Santiago 10 h e 12h Auditorio de Galicia

Pati Lesta ( voz) / Sergio Zearreta ( voz) / Manuel Paino ( trompeta ) / Pablo Castaño ( saxos , clarinete ) / José Luis Miranda ( trombón)   / Cristian Leggiero ( piano) /    Pablo   Pérez Sanmamed  (contrabaixo , baixo) / Carlos Bastón ( batería )

6 Marzo- Sleeping Cat - Santiago

Jerry Noya( voz, guitarra) / Pablo Pérez Sanmamed ( contrabaixo)

8 Marzo - Inés Carreño quartet - EME 

Inés Carreño ( voz) / Pablo Castaño ( saxo )/Iago Mouriño ( piano)/Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) /Sergio González ( batería)

13 Marzo -CSM Coruña

15 Marzo- Berlai 9h-14h Santiago

17 Marzo - Lady Orco 9h-14h

18 Marzo - Lady Orco 9h-14h

24 Marzo-A Xanela do Maxín - Ágora - Coruña 17h e 18:30h

Celtia Figueiras (títeres ) / Luis Vallecillo ( voz / guitarra ) /Pablo Pérez Sanmamed (piano)

27 Marzo - Mielitza - Arca

Carla (voz , guitarra) /Iago Mouriño ( piano)/  Pablo Pérez Sanmamed ( contrabaixo) / Bruno Couceiro ( batería)

28 Marzo-A Xanela do Maxín - Cedeira

Celtia Figueiras (títeres ) / Luis Vallecillo ( voz / guitarra ) /Pablo Pérez Sanmamed (piano)

30 Marzo-Saira 10h

31 Marzo-Saira 10h

1 Abril-Saira 10h

2 Abril-Saira 10h

3 Abril-Saira 10h

4 Abril-A Xanela do Maxín -

Celtia Figueiras (títeres ) / Luis Vallecillo ( voz / guitarra ) /Pablo Pérez Sanmamed (piano)

14 Abril- Pablo Sanmamed Trío - reserva

Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) /Iago Mouriño ( piano) / Bruno Couceiro ( batería)

15 Abril- Pablo Sanmamed Trío - Gijón

Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) / Iago Mouriño ( piano) / Bruno Couceiro ( batería)

16 Abril- Pablo Sanmamed Trío - reserva

Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) /Iago Mouriño ( piano)// Bruno Couceiro ( batería)

17 Abril- Pablo Sanmamed Trío -  Caridá

Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) / Iago Mouriño ( piano) / Bruno Couceiro ( batería)

18 Abril-Saira 18h

19 Abril-Saira 18h

24 Abril- Berlai - Lalín

Xiao Berlai ( voz, guitarra) /Iago Mouriño ( piano)/  Pablo Pérez Sanmamed (baixo)/ Bruno Couceiro ( batería)

25 Abril-Saira 18h

26 Abril-Saira 18h

1 Maio- Pablo Sanmamed Trío - reserva

Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) /Iago Mouriño ( piano)// Bruno Couceiro ( batería)

2 Maio- Pablo Sanmamed Trío - reserva

Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) /Iago Mouriño ( piano)// Bruno Couceiro ( batería)

13 Xuño- Kupala - reserva

4 Xullo -  Volando Libre

5 Xullo- Clara

7 Agosto - Pablo Sanmamed Trío - reserva

Pablo Pérez Sanmamed (contrabaixo) /Iago Mouriño ( piano)/ Bruno Couceiro ( batería)